Köszönjük, hogy ellátogatott honlapunkra. Amennyiben szeretné, hogy adatai bekerüljenek adatbázisunkba, akkor juttassa el hozzánk szakmai önéletrajzát az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail cimre.

 

Az AKSD Romania Srl. munkatársat keres sofőr pozícióba a marosvásárhelyi Ipari Parkba.

Leendő munkatársunk főbb feladatai a következők lesznek:
- kapcsolattartás az ügyfelekkel, a kollégákkal,
- egészségügyi hulladék begyűjtése,
- számlák inkasszolása, a begyűjtött pénzzel elszámolás
Elvárásaink:
- B, C, E kategóriás jogosítvány,
- önálló, precíz munkavégzés,
- jó kommunikációs képesség magyar és román nyelven,
- együttműködési készség, csapatszellem
- ADR kártya előnyt jelent
Amit kínálunk:
- korrekt bérezés,
- hosszú távú, stabil munkalehetőség,
- dinamikusan fejlődő cég.
Jelentkezni személyesen vagy az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre küldött fényképes szakmai önéletrajzzal lehet. További információk: 0724224879

 

 

office